Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam zajęcia! Pani Agnieszka ma ogromną wiedzę, wie jak ją przekazać, czyli konkretnie i z zaangażowaniem.
Ewelina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Rewelacja! Format zajęć i tematyka bardzo interesująca. Polecam każdej przyszłej mamie.
Patrycja

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Ogrom merytorycznej i praktycznej wiedzy! To moje pierwsze dziecko, ale czuję się świetnie przygotowana.
Małgosia

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Przemiła Pani prowadząca, położna z długim stażem, która na bieżąco odpowiadała na pojawiające się pytania. Polecamy wszystkim przyszłym mamom i tatusiom!
Karolina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

karmienie_900x300.png

Nie jest tajemnicą, że karmienie piersią jest i na pewno będzie najlepszą metodą karmienia niemowlaka. Oczywiście nie mówimy tu o rożnego rodzaju sytuacjach patologicznych, które uniemożliwiają taki sposób. Oczywiście jeśli karminie piersią nie jest możliwe, warto odciągnąć mleko od matki i podać je dziecku. Dlaczego warto zrobić wszystko co możliwe, aby umożliwić dziecku spożywanie mleka matki ? Na to pytanie jest wiele odpowiedzi. Tak wiele jak, dużo jest zet karmienia piersią. Oto kilka główny z nich.

Mleko matki zawiera składnik odżywcze, które doskonale wchłaniają się w przewodzie pokarmowym malucha. Skład mleka matki jest idealnie skrojony na miarę potrzeb niemowlęcia.
Mleko mamy zawiera idealne proporcje doskonale wchłaniających się z przewodu pokarmowego składników odżywczych. Jego skład jest skrojony na miarę potrzeb niemowlęcia, zawiera lekkostrawne białka, tłuszcze, węglowodany, przeciwciała, probiotyk i setki innych składników pomagają zyskać siły do prawidłowego rozwoju. Warto o tym pamiętać, kiedy zastanawiamy się jaką metodę karmienia wybrać.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale