Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

karmienie_900x300.png

Nie jest tajemnicą, że karmienie piersią jest i na pewno będzie najlepszą metodą karmienia niemowlaka. Oczywiście nie mówimy tu o rożnego rodzaju sytuacjach patologicznych, które uniemożliwiają taki sposób. Oczywiście jeśli karminie piersią nie jest możliwe, warto odciągnąć mleko od matki i podać je dziecku. Dlaczego warto zrobić wszystko co możliwe, aby umożliwić dziecku spożywanie mleka matki ? Na to pytanie jest wiele odpowiedzi. Tak wiele jak, dużo jest zet karmienia piersią. Oto kilka główny z nich.

Mleko matki zawiera składnik odżywcze, które doskonale wchłaniają się w przewodzie pokarmowym malucha. Skład mleka matki jest idealnie skrojony na miarę potrzeb niemowlęcia.
Mleko mamy zawiera idealne proporcje doskonale wchłaniających się z przewodu pokarmowego składników odżywczych. Jego skład jest skrojony na miarę potrzeb niemowlęcia, zawiera lekkostrawne białka, tłuszcze, węglowodany, przeciwciała, probiotyk i setki innych składników pomagają zyskać siły do prawidłowego rozwoju. Warto o tym pamiętać, kiedy zastanawiamy się jaką metodę karmienia wybrać.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale