Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam zajęcia! Pani Agnieszka ma ogromną wiedzę, wie jak ją przekazać, czyli konkretnie i z zaangażowaniem.
Ewelina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Rewelacja! Format zajęć i tematyka bardzo interesująca. Polecam każdej przyszłej mamie.
Patrycja

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Ogrom merytorycznej i praktycznej wiedzy! To moje pierwsze dziecko, ale czuję się świetnie przygotowana.
Małgosia

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Przemiła Pani prowadząca, położna z długim stażem, która na bieżąco odpowiadała na pojawiające się pytania. Polecamy wszystkim przyszłym mamom i tatusiom!
Karolina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

6_ChromaStock_11633871_900x300.png

Ciąża to czas, kiedy w organizmie i fizjologii przyszłej mamy, dochodzi do wielu zmian. Najczęściej zwracamy uwagę na to co widać z zewnątrz, jednak bardziej poważne zmiany dzieją się wewnątrz organizmu. Również w narządach ruchu dochodzi do pewnych modyfikacji, którzy są bardziej odczuwalne. Zmiany w obrębie stóp, kolan, bioder, stawów, kręgosłupa. Do tego dochodzi ból mięśniowy, spowodowany zwiększonym obciążeniem.

Pojawia się zatem pytanie jak sobie z tym radzić. Wielu lekarzy odradza rehabilitację i zabiegi z zakresu fizykoterapii, na okres po porodzie. Nie jest to jednak takie oczywiste. Czasem kiedy spokojna gimnastyka nie wystarczy, trzeba zastanowić się nad poważną rehabilitacją, czy zabiegami. Oczywiście, bezmyślne zabiegi mogą spowodować uszkodzenia rozwijającego się dziecka. Dlatego bardzo ważne jest miejsce, gdzie zdecydujemy się na rehabilitację. Duża wiedza zespołu, z którym będziemy pracować, pomoże uniknąć niepotrzebnych stresów. Ogólną zasadą jest, ze kobiety nie powinny brać udział w zabiegach stosowanych na odcinek lędźwiowy oraz tych działających na cały organizm (sauna, kriokomory, krioterapia).

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale