Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

6_ChromaStock_11633871_900x300.png

Ciąża to czas, kiedy w organizmie i fizjologii przyszłej mamy, dochodzi do wielu zmian. Najczęściej zwracamy uwagę na to co widać z zewnątrz, jednak bardziej poważne zmiany dzieją się wewnątrz organizmu. Również w narządach ruchu dochodzi do pewnych modyfikacji, którzy są bardziej odczuwalne. Zmiany w obrębie stóp, kolan, bioder, stawów, kręgosłupa. Do tego dochodzi ból mięśniowy, spowodowany zwiększonym obciążeniem.

Pojawia się zatem pytanie jak sobie z tym radzić. Wielu lekarzy odradza rehabilitację i zabiegi z zakresu fizykoterapii, na okres po porodzie. Nie jest to jednak takie oczywiste. Czasem kiedy spokojna gimnastyka nie wystarczy, trzeba zastanowić się nad poważną rehabilitacją, czy zabiegami. Oczywiście, bezmyślne zabiegi mogą spowodować uszkodzenia rozwijającego się dziecka. Dlatego bardzo ważne jest miejsce, gdzie zdecydujemy się na rehabilitację. Duża wiedza zespołu, z którym będziemy pracować, pomoże uniknąć niepotrzebnych stresów. Ogólną zasadą jest, ze kobiety nie powinny brać udział w zabiegach stosowanych na odcinek lędźwiowy oraz tych działających na cały organizm (sauna, kriokomory, krioterapia).

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale