Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam zajęcia! Pani Agnieszka ma ogromną wiedzę, wie jak ją przekazać, czyli konkretnie i z zaangażowaniem.
Ewelina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Rewelacja! Format zajęć i tematyka bardzo interesująca. Polecam każdej przyszłej mamie.
Patrycja

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Ogrom merytorycznej i praktycznej wiedzy! To moje pierwsze dziecko, ale czuję się świetnie przygotowana.
Małgosia

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Przemiła Pani prowadząca, położna z długim stażem, która na bieżąco odpowiadała na pojawiające się pytania. Polecamy wszystkim przyszłym mamom i tatusiom!
Karolina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

 

ChromaStock_48442465_900x300.png

Moment, w którym przyszła mama czuje, że pojawiają się skurcze i lada moment rozpocznie się poród może być niezwykle stresujący. Dlatego warto dużo wcześniej, przygotować sobie „wyprawkę” do szpitala. Czas przed porodem musimy także poświęcić na zrobienie badań, których wyniki również warto zabrać ze sobą.

Dobrym sposobem na organizację rzeczy jest przygotowanie trzech toreb. W jednej zapakujemy rzeczy potrzebne podczas porodu, w drugiej niezbędne artykuły po porodzie, w trzeciej rzeczy dla dziecka: dowód tożsamości, dowód ubezpieczenia (aktualna książeczka ubezpieczeniowa, druk RMUA, dowód wpłaty składki na ubezpieczenie lub inne - w zależności od Twojego statusu formalnego), karta przebiegu ciąży, skierowanie do szpitala (nie jest wymagane, ale dobrze mieć), numer NIP pracodawcy lub własny w przypadku prowadzenia działalności gospodarczej.
Dobra organizacja, nawet w tak błahych sprawach, pozwoli na unikniecie niepotrzebnego stresu i pozwoli skupić się na najważniejszym.

 

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale