Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

ChromaStock_11088947_900x300.png

Pojawienie się w domu nowej osoby zawsze jest wielkim wydarzeniem. Zmieniają się nie tylko codzienne obowiązki i przyzwyczajenia, ale i wystrój całego domu. Nie warto czekać do ostatniego dnia, tylko zająć się tym od razu.  Nowy członek rodziny powinien być przywitany w przystosowanym do zadań rodzicielskich środowisku.
Zacząć należy od doboru odpowiedniego łóżeczka . Nasza pociecha będzie spędzać tam bardzo dużo czasu, więc warto zainwestować w wygodne i przede wszystkim bezpieczne łóżeczko. Oczywiście względy estetyczne zostawmy rodzicom. Istotną kwestią jest wygodny materac, warto zakupić łóżeczko, które daje możliwość regulacji wysokości materaca, gdyż wraz z rozwojem ruchowym dziecka będzie ono potrzebowało większej przestrzeni. Obok łóżeczka należy przeznaczyć miejsce na przewijak dla dziecka, który umieszczony na odpowiedniej wysokości da odpowiedni komfort, przy czynności, którą będziemy wykonywać wielokrotnie w ciągu doby. Mowa tu oczywiście o przewijaniu. Warto też przemyśleć, kwestię kosza na zużyte pieluszki, który również znajdowałby się w pobliżu.

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale