Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam zajęcia! Pani Agnieszka ma ogromną wiedzę, wie jak ją przekazać, czyli konkretnie i z zaangażowaniem.
Ewelina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Rewelacja! Format zajęć i tematyka bardzo interesująca. Polecam każdej przyszłej mamie.
Patrycja

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Ogrom merytorycznej i praktycznej wiedzy! To moje pierwsze dziecko, ale czuję się świetnie przygotowana.
Małgosia

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Przemiła Pani prowadząca, położna z długim stażem, która na bieżąco odpowiadała na pojawiające się pytania. Polecamy wszystkim przyszłym mamom i tatusiom!
Karolina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

ChromaStock_11088947_900x300.png

Pojawienie się w domu nowej osoby zawsze jest wielkim wydarzeniem. Zmieniają się nie tylko codzienne obowiązki i przyzwyczajenia, ale i wystrój całego domu. Nie warto czekać do ostatniego dnia, tylko zająć się tym od razu.  Nowy członek rodziny powinien być przywitany w przystosowanym do zadań rodzicielskich środowisku.
Zacząć należy od doboru odpowiedniego łóżeczka . Nasza pociecha będzie spędzać tam bardzo dużo czasu, więc warto zainwestować w wygodne i przede wszystkim bezpieczne łóżeczko. Oczywiście względy estetyczne zostawmy rodzicom. Istotną kwestią jest wygodny materac, warto zakupić łóżeczko, które daje możliwość regulacji wysokości materaca, gdyż wraz z rozwojem ruchowym dziecka będzie ono potrzebowało większej przestrzeni. Obok łóżeczka należy przeznaczyć miejsce na przewijak dla dziecka, który umieszczony na odpowiedniej wysokości da odpowiedni komfort, przy czynności, którą będziemy wykonywać wielokrotnie w ciągu doby. Mowa tu oczywiście o przewijaniu. Warto też przemyśleć, kwestię kosza na zużyte pieluszki, który również znajdowałby się w pobliżu.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale