Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam zajęcia! Pani Agnieszka ma ogromną wiedzę, wie jak ją przekazać, czyli konkretnie i z zaangażowaniem.
Ewelina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Rewelacja! Format zajęć i tematyka bardzo interesująca. Polecam każdej przyszłej mamie.
Patrycja

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Ogrom merytorycznej i praktycznej wiedzy! To moje pierwsze dziecko, ale czuję się świetnie przygotowana.
Małgosia

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Przemiła Pani prowadząca, położna z długim stażem, która na bieżąco odpowiadała na pojawiające się pytania. Polecamy wszystkim przyszłym mamom i tatusiom!
Karolina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

karmienie_900x300.png

Kupując biustonosz zwykle zwracamy uwagę na kolor, czy fason, zapominając często o jego funkcjonalności. Dla kobiet karmiących, dobrze dobrany biustonosz jest bardzo ważny.
Każdy element, tak jak na przykład ramiączka, muszą dać maksymalny komfort użytkowania. W doborze ramiączek decydująca jest ich szerokość. Przy większym biuście ramiączka powinny być szersze, lub dodatkowo podszyte.

Coraz więcej sklepów oferuje pomoc Brafitterek, które dzięki swojej wiedzy, pomogą dobrać idealny biustonosz dopasowany do sylwetki. Jak wiadomo, źle dobrany biustonosz, jest jak źle dobrane burty, im dłużej będziemy używać złego biustonosza, tym gorzej dla naszego zdrowia. Jest to szczególnie ważne dla kobiet karmiących, których biust, pod wpływem produkowanego pokarmu, zwiększa swoją objętość. Piersi tracąc podparcie zaczynają być bardziej obwisłe. W prawidłowo dobranym staniku obwód stanika ma być taki sam z tyłu jak i z przodu. Aby dobrze zbadać rozmiar miseczki należy zmierzyć obwód biustu na wysokości brodawek, można to zrobić w staniku i bez, ale bod uwagę weźmy większy wynik. Rezultaty pomiary, należy sprawdzić w odpowiednich tabelach, gdzie uzyskamy odpowiedź, na temat rozmiarów naszej miseczki, co znacznie ułatwia dobór odpowiedniego stanika.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale