Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam zajęcia! Pani Agnieszka ma ogromną wiedzę, wie jak ją przekazać, czyli konkretnie i z zaangażowaniem.
Ewelina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Rewelacja! Format zajęć i tematyka bardzo interesująca. Polecam każdej przyszłej mamie.
Patrycja

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Ogrom merytorycznej i praktycznej wiedzy! To moje pierwsze dziecko, ale czuję się świetnie przygotowana.
Małgosia

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Przemiła Pani prowadząca, położna z długim stażem, która na bieżąco odpowiadała na pojawiające się pytania. Polecamy wszystkim przyszłym mamom i tatusiom!
Karolina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

pielęgnacja_900x300.png

Pielęgnacja wcześniaka wymaga od jego mamy niezwykłej ostrożności i wielkiej odpowiedzialności. Codzienna opieka dziecka przedwcześnie urodzonego. Poza standardowymi czynnościami takimi jak karmienie, czy kąpiele, wcześniaki wymagają też niezwykłej czułości i bliskości, aby prawidłowo się rozwijały.  Karmienie piersią przebiega też troszkę inaczej. Wcześniaka karmimy częściej, nawet co dwie godziny. Przewijanie musi odbywać się w maksymalnie bezpiecznych warunkach i trzeba używać do tego specjalnych pieluszek dla dzieci urodzonych wcześniej.
Wszystkie zabiegi kosmetyczne, czy karmienie muszą być przeprowadzane bardzo ostrożnie i delikatnie. Dopóki wcześniak nie osiągnie wagi co najmniej 2 kg, musi pozostać w szpitalu. Nie oznacza to jednak, że kontakt matki z dzieckiem jest wtedy ograniczony. Obecnie coraz więcej lekarzy zachęca matki do „kangurowania”, czyli na bezpośrednim kontakcie matki z dzieckiem. Matka przytula dziecko do piersi aby czuło zapach skóry i bicie serca, co ma działać uspokajająco i stymulować poprawny rozwój.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale