Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

pielęgnacja_900x300.png

Pielęgnacja wcześniaka wymaga od jego mamy niezwykłej ostrożności i wielkiej odpowiedzialności. Codzienna opieka dziecka przedwcześnie urodzonego. Poza standardowymi czynnościami takimi jak karmienie, czy kąpiele, wcześniaki wymagają też niezwykłej czułości i bliskości, aby prawidłowo się rozwijały.  Karmienie piersią przebiega też troszkę inaczej. Wcześniaka karmimy częściej, nawet co dwie godziny. Przewijanie musi odbywać się w maksymalnie bezpiecznych warunkach i trzeba używać do tego specjalnych pieluszek dla dzieci urodzonych wcześniej.
Wszystkie zabiegi kosmetyczne, czy karmienie muszą być przeprowadzane bardzo ostrożnie i delikatnie. Dopóki wcześniak nie osiągnie wagi co najmniej 2 kg, musi pozostać w szpitalu. Nie oznacza to jednak, że kontakt matki z dzieckiem jest wtedy ograniczony. Obecnie coraz więcej lekarzy zachęca matki do „kangurowania”, czyli na bezpośrednim kontakcie matki z dzieckiem. Matka przytula dziecko do piersi aby czuło zapach skóry i bicie serca, co ma działać uspokajająco i stymulować poprawny rozwój.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale