Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam zajęcia! Pani Agnieszka ma ogromną wiedzę, wie jak ją przekazać, czyli konkretnie i z zaangażowaniem.
Ewelina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Rewelacja! Format zajęć i tematyka bardzo interesująca. Polecam każdej przyszłej mamie.
Patrycja

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Ogrom merytorycznej i praktycznej wiedzy! To moje pierwsze dziecko, ale czuję się świetnie przygotowana.
Małgosia

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Przemiła Pani prowadząca, położna z długim stażem, która na bieżąco odpowiadała na pojawiające się pytania. Polecamy wszystkim przyszłym mamom i tatusiom!
Karolina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

ChromaStock_5628146_900x300.png


Ruch na świeżym powietrzu, który pozwala właściwie dotlenić organizm i przygotowuje mięśnie do porodu powinien być obowiązkowy dla każdej przyszłej mamy. Lepsze poczucie mamy, to także lepsze samopoczucie dziecka. Warto o tym pamiętać.
Jednym z najprostszych ćwiczeń, które pomogą nam zrealizować ten cel, jest koncentrowanie uwagi na poszczególnych mięśniach. Można to wykonać na kilka sposobów, jednak najlepiej wychodzi pozycja leżąca. Zamykając oczy myśl o wszystkich częściach ciała, zaczynając od głowy. Następnie należy się skoncentrować na  rozluźnieniu tych części ciała, o których myślimy. Kiedy już czujesz się zupełnie zrelaksowana spróbuj wyregulować oddech. Postaraj się, aby był jak najgłębszy. Wciągaj powietrze brzuchem i powoli wypuszczaj ustami. Ćwiczenie to możesz powtarzać dowolną ilość razy, zwłaszcza jeśli wcześniej wydarzyła się jakaś stresująca sytuacja. Jeśli czujesz, ze to nie wystarcza możesz zapisać się na zajęcia jogi, bądź pilates dla ciężarnych. Specjalnie opracowany program pomoże Ci zrelaksować swoje mięśnie i przygotować się na ich spory wysiłek podczas porodu.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale