Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

ChromaStock_5628146_900x300.png


Ruch na świeżym powietrzu, który pozwala właściwie dotlenić organizm i przygotowuje mięśnie do porodu powinien być obowiązkowy dla każdej przyszłej mamy. Lepsze poczucie mamy, to także lepsze samopoczucie dziecka. Warto o tym pamiętać.
Jednym z najprostszych ćwiczeń, które pomogą nam zrealizować ten cel, jest koncentrowanie uwagi na poszczególnych mięśniach. Można to wykonać na kilka sposobów, jednak najlepiej wychodzi pozycja leżąca. Zamykając oczy myśl o wszystkich częściach ciała, zaczynając od głowy. Następnie należy się skoncentrować na  rozluźnieniu tych części ciała, o których myślimy. Kiedy już czujesz się zupełnie zrelaksowana spróbuj wyregulować oddech. Postaraj się, aby był jak najgłębszy. Wciągaj powietrze brzuchem i powoli wypuszczaj ustami. Ćwiczenie to możesz powtarzać dowolną ilość razy, zwłaszcza jeśli wcześniej wydarzyła się jakaś stresująca sytuacja. Jeśli czujesz, ze to nie wystarcza możesz zapisać się na zajęcia jogi, bądź pilates dla ciężarnych. Specjalnie opracowany program pomoże Ci zrelaksować swoje mięśnie i przygotować się na ich spory wysiłek podczas porodu.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale