Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam zajęcia! Pani Agnieszka ma ogromną wiedzę, wie jak ją przekazać, czyli konkretnie i z zaangażowaniem.
Ewelina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Rewelacja! Format zajęć i tematyka bardzo interesująca. Polecam każdej przyszłej mamie.
Patrycja

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Ogrom merytorycznej i praktycznej wiedzy! To moje pierwsze dziecko, ale czuję się świetnie przygotowana.
Małgosia

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Przemiła Pani prowadząca, położna z długim stażem, która na bieżąco odpowiadała na pojawiające się pytania. Polecamy wszystkim przyszłym mamom i tatusiom!
Karolina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

ChromaStock_6288076_900x300.png

Wybór odpowiedniego wózka spacerowego wydaje się błahostką, jednak trzeba do tego podejść zdroworozsądkowo. Prezentujemy więc kilka rad, które pomogą wybrać optymalny wózek.

Spacerówka powinna być w pierwszej kolejności wygodna. Zarówno dla dziecka jak i osoby, która z dzieckiem będzie spacerować. Sprawdzaj na metce dla jakiego wieku dziecka wózek jest przeznaczony! Jeśli wozisz w nim niemowlaka powinien mieć miękkie obicie i pałąk z przodu, który jest zabezpieczony obiciem z gąbki. Dla starszego dziecka bardziej atrakcyjny będzie pałąk, na którym można zamocować kubek z piciem, czy podstawkę na łakocie. Coraz częściej pojawiają się spacerówki, które można montować przodem lub tyłem. To znacznie ułatwia użytkowanie.

Warto też zwrócić uwagę czy wózek ma możliwość rozkładania oparcia do pozycji leżącej. Najlepsze będą takie z trójstopniową regulacją. Warto też sprawdzić, czy wózek ma szelki, które dadzą nam gwarancję bezpieczeństwa. Koniecznie wybierzcie wózek, z którego łatwo zdjąć obicie i je wyprać. Jasnym wózkom mówimy nie!

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale