Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

ChromaStock_6288076_900x300.png

Wybór odpowiedniego wózka spacerowego wydaje się błahostką, jednak trzeba do tego podejść zdroworozsądkowo. Prezentujemy więc kilka rad, które pomogą wybrać optymalny wózek.

Spacerówka powinna być w pierwszej kolejności wygodna. Zarówno dla dziecka jak i osoby, która z dzieckiem będzie spacerować. Sprawdzaj na metce dla jakiego wieku dziecka wózek jest przeznaczony! Jeśli wozisz w nim niemowlaka powinien mieć miękkie obicie i pałąk z przodu, który jest zabezpieczony obiciem z gąbki. Dla starszego dziecka bardziej atrakcyjny będzie pałąk, na którym można zamocować kubek z piciem, czy podstawkę na łakocie. Coraz częściej pojawiają się spacerówki, które można montować przodem lub tyłem. To znacznie ułatwia użytkowanie.

Warto też zwrócić uwagę czy wózek ma możliwość rozkładania oparcia do pozycji leżącej. Najlepsze będą takie z trójstopniową regulacją. Warto też sprawdzić, czy wózek ma szelki, które dadzą nam gwarancję bezpieczeństwa. Koniecznie wybierzcie wózek, z którego łatwo zdjąć obicie i je wyprać. Jasnym wózkom mówimy nie!

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale