Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

ChromaStock_29717315_900x300.png

Dzieci do pierwszego roku życia oddychają wyłącznie przez nos. Mimo to kanały nosowe u niemowląt są niezwykle wąskie. Dlatego nawet zwykły katar urasta w tym przypadku, do rangi sporego problemu.

Czasem katar prowadzi do poważniejszych chorób, takich jak zapalenie zatok czy uszu. Dla młodego organizmu, nos i kanały nosowe, to niezwykle istotne narządy. Pełnią rolę katalizatorów, które usuwają zanieczyszczenia, które znajdą się w powietrzu. Rząski na błonie śluzowej nosa mają tę właściwość.

Jeśli przez katar, nasza pociecha nie może swobodnie oddychać, momentalnie staje się rozdrażnione, źle śpi, budzi się. Mogą tez pojawić się kłopoty z karmieniem. Widać, że dziecko musi robić sobie przerwy, żeby zaczerpnąć powietrza. Płacz w tej sytuacji staje się wybawieniem, ponieważ spływające łzy rozpuszczają katar i przynoszą ulgę.

Kiedy pojawia się problem kataru, musimy dopilnować, aby regularnie usuwać wydzielinę z noska. Służą do tego aspiratory. Przyrządy te mają kształt tulejki, węższy koniec wkładamy do noska, drugim większym odsysamy wydzielinę, która zatrzymuje się na specjalnym filtrze.

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale