Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam zajęcia! Pani Agnieszka ma ogromną wiedzę, wie jak ją przekazać, czyli konkretnie i z zaangażowaniem.
Ewelina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Rewelacja! Format zajęć i tematyka bardzo interesująca. Polecam każdej przyszłej mamie.
Patrycja

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Ogrom merytorycznej i praktycznej wiedzy! To moje pierwsze dziecko, ale czuję się świetnie przygotowana.
Małgosia

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Przemiła Pani prowadząca, położna z długim stażem, która na bieżąco odpowiadała na pojawiające się pytania. Polecamy wszystkim przyszłym mamom i tatusiom!
Karolina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

iStock_000003493041Small_900x300.png

Baby blues, w swoich objawach przypomina depresję poporodową. Jak pokazują statystyki cierpi na nią około 80 procent świeżo upieczonych matek. Warto jednak jasno zaznaczyć, że BB to tylko obniżenie poziomu nastroju. Nie jest to wielka choroba. Pojawia się ze względu na obniżenie poziomu hormonów.
Podobnie jak depresja poporodowa Baby blues sprawia, że matka staje się nerwowa lękliwa i smutna, Przez tę dolegliwość pojawia się uczucie straty czegoś, ale nie da się do końca wyjaśnić czego. Łatwo traci się nad sobą panowanie, kobieta staje się niecierpliwa ma kłopoty ze snem, w konsekwencji później czuje wielkie zmęczenie. Pojawia się zniechęcenie do wykonywania codziennych obowiązków. Na całe szczęście te objawy mijają w zasadzie bardzo szybko. Poziom hormonów stabilizuje się, a matka dziecka wraca do normalnego trybu. Baby blues daje o sobie znać zwykle w 3.–5. dobie po porodzie, po upływie tygodnia objawy się zmniejszają, a po dwóch tygodniach znika.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale