Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam zajęcia! Pani Agnieszka ma ogromną wiedzę, wie jak ją przekazać, czyli konkretnie i z zaangażowaniem.
Ewelina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Rewelacja! Format zajęć i tematyka bardzo interesująca. Polecam każdej przyszłej mamie.
Patrycja

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Ogrom merytorycznej i praktycznej wiedzy! To moje pierwsze dziecko, ale czuję się świetnie przygotowana.
Małgosia

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Przemiła Pani prowadząca, położna z długim stażem, która na bieżąco odpowiadała na pojawiające się pytania. Polecamy wszystkim przyszłym mamom i tatusiom!
Karolina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

ChromaStock_17380823_900x300.png

Kiedy na świecie pojawia się nowy człowiek, praktycznie z marszu musi nauczyć się wielu nowych rzeczy. Oddychać, ssać pierś, wypróżniać się. To wszystko nie jest łatwym zadaniem, dlatego nie dziwmy się, że w okresie niemowlęctwa, naszej pociesze może coś dolegać.

Najpopularniejsze  dolegliwości, z którymi będziemy musieli się zetknąć to: kolka, czkawka, ropiejące oczy, wymioty, zaparcia lub biegunki. Z większością z tych objawów, można poradzić sobie domowymi sposobami. Trzeba pamiętać, że takie dolegliwości są normalnym stanem rzeczy i nie można od razu panikować, kiedy się pojawią. Najczęściej w takich przypadkach przydaje się pomoc kogoś doświadczonego, kto zmagał się z podobnymi problemami u swoich dzieci. Rady od takiej osoby bywają bezcenne.

Pamiętajmy jednak, aby nie przesadzać w drugą stronę. Na przykład czkawka trwająca pół godziny, może nawet być śmieszna, ale kiedy nasze dziecko czka godzinami to powinniśmy się zaniepokoić. Jak więc widać, przy typowych objawach ważne jest doświadczenie i odpowiednie reakcje.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale