Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

ChromaStock_17380823_900x300.png

Kiedy na świecie pojawia się nowy człowiek, praktycznie z marszu musi nauczyć się wielu nowych rzeczy. Oddychać, ssać pierś, wypróżniać się. To wszystko nie jest łatwym zadaniem, dlatego nie dziwmy się, że w okresie niemowlęctwa, naszej pociesze może coś dolegać.

Najpopularniejsze  dolegliwości, z którymi będziemy musieli się zetknąć to: kolka, czkawka, ropiejące oczy, wymioty, zaparcia lub biegunki. Z większością z tych objawów, można poradzić sobie domowymi sposobami. Trzeba pamiętać, że takie dolegliwości są normalnym stanem rzeczy i nie można od razu panikować, kiedy się pojawią. Najczęściej w takich przypadkach przydaje się pomoc kogoś doświadczonego, kto zmagał się z podobnymi problemami u swoich dzieci. Rady od takiej osoby bywają bezcenne.

Pamiętajmy jednak, aby nie przesadzać w drugą stronę. Na przykład czkawka trwająca pół godziny, może nawet być śmieszna, ale kiedy nasze dziecko czka godzinami to powinniśmy się zaniepokoić. Jak więc widać, przy typowych objawach ważne jest doświadczenie i odpowiednie reakcje.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale