Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam zajęcia! Pani Agnieszka ma ogromną wiedzę, wie jak ją przekazać, czyli konkretnie i z zaangażowaniem.
Ewelina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Rewelacja! Format zajęć i tematyka bardzo interesująca. Polecam każdej przyszłej mamie.
Patrycja

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Ogrom merytorycznej i praktycznej wiedzy! To moje pierwsze dziecko, ale czuję się świetnie przygotowana.
Małgosia

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Przemiła Pani prowadząca, położna z długim stażem, która na bieżąco odpowiadała na pojawiające się pytania. Polecamy wszystkim przyszłym mamom i tatusiom!
Karolina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

ChromaStock_17380823_900x300.pngCzęsto nie zastanawiamy się zbyt długo nad odpowiednim rozmiarem pieluchy, dla naszego dziecka. Okazuje się jednak, że zły wybór rozmiaru może sprawić wiele kłopotów nam i naszej pociesze.
Oto kilka porad, które pomogą Ci wybrać odpowiedni rozmiar pieluszek i zapewnić swojemu dziecku komfort.

Przede wszystkim zwracajmy uwagę na zaczerwienia, które powstają w okolicach pachwin i brzucha. Jeśli dziecko już raczkuje, a pielucha będzie zbyt mała, owe zaczerwienienie dostrzeżesz bez problemu, ponieważ za mała pieluszka, to duży dyskomfort dla dziecka. Pamiętaj aby nie lekceważyć takich zmian skórnych.
Kolejnym sygnałem o źle dopasowywanym rozmiarze może być ogólne rozdrażnienie malucha. Rodzice często szukają wtedy przyczyny takiego stanu rzeczy, nie zdają sobie sprawy, że uwierająca pieluszka może być dla malucha źródłem frustracji.

Zbyt mała pieluszka, po jakimiś czasie przestanie spełniać swoją funkcję. Zacznie przeciekać i pojawia się problem. Dlatego, jeśli pieluszka nie wchłania już tyle wilgoci, lub jeśli nie zakrywa całego brzuszka, wiedz, że trzeba zamienić ją na większy rozmiar.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale