Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

ChromaStock_17380823_900x300.pngCzęsto nie zastanawiamy się zbyt długo nad odpowiednim rozmiarem pieluchy, dla naszego dziecka. Okazuje się jednak, że zły wybór rozmiaru może sprawić wiele kłopotów nam i naszej pociesze.
Oto kilka porad, które pomogą Ci wybrać odpowiedni rozmiar pieluszek i zapewnić swojemu dziecku komfort.

Przede wszystkim zwracajmy uwagę na zaczerwienia, które powstają w okolicach pachwin i brzucha. Jeśli dziecko już raczkuje, a pielucha będzie zbyt mała, owe zaczerwienienie dostrzeżesz bez problemu, ponieważ za mała pieluszka, to duży dyskomfort dla dziecka. Pamiętaj aby nie lekceważyć takich zmian skórnych.
Kolejnym sygnałem o źle dopasowywanym rozmiarze może być ogólne rozdrażnienie malucha. Rodzice często szukają wtedy przyczyny takiego stanu rzeczy, nie zdają sobie sprawy, że uwierająca pieluszka może być dla malucha źródłem frustracji.

Zbyt mała pieluszka, po jakimiś czasie przestanie spełniać swoją funkcję. Zacznie przeciekać i pojawia się problem. Dlatego, jeśli pieluszka nie wchłania już tyle wilgoci, lub jeśli nie zakrywa całego brzuszka, wiedz, że trzeba zamienić ją na większy rozmiar.

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale