Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

ChromaStock_4992532_900x300.pngNie jest tajemnicą, iż w całym okresie ciąży należy dbać o regularne badania, które pozwolą nam zatroszczyć się o prawidłowy rozwój malucha. Do 10 tygodnia ciąży o prawidłowości rozwoju można przekonać się tylko za pomocą ultrasonografii. Świadczy o niej zarys zarodka, który można zaobserwować w pęcherzyku ciążowym. Około 6 tygodnia widoczny jest zarodek z czynnością serca. W tym okresie można już stwierdzić, czy mamy do czynienia z pojedynczą ciążą, czy też będziemy mieli więcej niż jedno dziecko.
Między 11, a 14 tygodniem na czoło wysuwa się ocena markerów ultrosonograficznych. Szuka się wtedy wszelkich wad genetycznych. Uzyskując wizualizację płodu można wykonać pomiar przezierności karku oraz uwidaczniamy kość nosową.
Około 15 i 20 tygodnia w niektórych przypadkach konieczne jest wykonanie testu potrójnego. Polega on na ocenie stężenia gonadotropiny, estriolu oraz alfafetoproteiny we krwi matki. W przypadku nieprawidłowych wartości należy podjąć odpowiednie działania, ponieważ istnieje ryzyko dla płodu.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale