Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam zajęcia! Pani Agnieszka ma ogromną wiedzę, wie jak ją przekazać, czyli konkretnie i z zaangażowaniem.
Ewelina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Rewelacja! Format zajęć i tematyka bardzo interesująca. Polecam każdej przyszłej mamie.
Patrycja

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Ogrom merytorycznej i praktycznej wiedzy! To moje pierwsze dziecko, ale czuję się świetnie przygotowana.
Małgosia

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Przemiła Pani prowadząca, położna z długim stażem, która na bieżąco odpowiadała na pojawiające się pytania. Polecamy wszystkim przyszłym mamom i tatusiom!
Karolina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

ChromaStock_4992532_900x300.pngNie jest tajemnicą, iż w całym okresie ciąży należy dbać o regularne badania, które pozwolą nam zatroszczyć się o prawidłowy rozwój malucha. Do 10 tygodnia ciąży o prawidłowości rozwoju można przekonać się tylko za pomocą ultrasonografii. Świadczy o niej zarys zarodka, który można zaobserwować w pęcherzyku ciążowym. Około 6 tygodnia widoczny jest zarodek z czynnością serca. W tym okresie można już stwierdzić, czy mamy do czynienia z pojedynczą ciążą, czy też będziemy mieli więcej niż jedno dziecko.
Między 11, a 14 tygodniem na czoło wysuwa się ocena markerów ultrosonograficznych. Szuka się wtedy wszelkich wad genetycznych. Uzyskując wizualizację płodu można wykonać pomiar przezierności karku oraz uwidaczniamy kość nosową.
Około 15 i 20 tygodnia w niektórych przypadkach konieczne jest wykonanie testu potrójnego. Polega on na ocenie stężenia gonadotropiny, estriolu oraz alfafetoproteiny we krwi matki. W przypadku nieprawidłowych wartości należy podjąć odpowiednie działania, ponieważ istnieje ryzyko dla płodu.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale