Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam zajęcia! Pani Agnieszka ma ogromną wiedzę, wie jak ją przekazać, czyli konkretnie i z zaangażowaniem.
Ewelina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Rewelacja! Format zajęć i tematyka bardzo interesująca. Polecam każdej przyszłej mamie.
Patrycja

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Ogrom merytorycznej i praktycznej wiedzy! To moje pierwsze dziecko, ale czuję się świetnie przygotowana.
Małgosia

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Przemiła Pani prowadząca, położna z długim stażem, która na bieżąco odpowiadała na pojawiające się pytania. Polecamy wszystkim przyszłym mamom i tatusiom!
Karolina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

 

6_ChromaStock_11633871_900x300.png

Do dziś płeć dziecka budzi wielkie kontrowersje u młodych rodziców. Choć obecnie uwarunkowania kulturowe nie są już tak surowe jak kiedyś, do dziś rodzice próbują różnych sztuczek, aby planowane dziecko miało pożądaną płeć.
Co prawda technika daje nam możliwość szybkiej oceny płci dziecka już na początku ciąży. Dlatego rodzice już podczas poczęcia starają się zrobić coś aby zdecydować o płci dziecka. Prawda jest taka, że większość „naukowych” metod to zwykłe zabobony. Dla ciekawych jednak kilka przykładów:
Podobno odpowiednia dieta zwiększa szansę na posiadanie dziecka o określonej płci. Gdy marzy nam się córeczka, według tej metody trzeba oprzeć jadłospis na produktach słodkich.  Jeśli marzy nam się syn należy oprzeć dietę na produktach, które zawierają sód i potas.
Metoda Ericssona
Ta niezwykle kontrowersyjna metoda polega na oddzieleniu plemników żeńskich od męskich i dokonać inseminacji, lub zapłodnienia in vitro.  W tym miejscu warto zastanowić się czy można bezkarnie bawić się w Boga i ryzykować zdrowie matki i dziecka.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale