Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

 

6_ChromaStock_11633871_900x300.png

Do dziś płeć dziecka budzi wielkie kontrowersje u młodych rodziców. Choć obecnie uwarunkowania kulturowe nie są już tak surowe jak kiedyś, do dziś rodzice próbują różnych sztuczek, aby planowane dziecko miało pożądaną płeć.
Co prawda technika daje nam możliwość szybkiej oceny płci dziecka już na początku ciąży. Dlatego rodzice już podczas poczęcia starają się zrobić coś aby zdecydować o płci dziecka. Prawda jest taka, że większość „naukowych” metod to zwykłe zabobony. Dla ciekawych jednak kilka przykładów:
Podobno odpowiednia dieta zwiększa szansę na posiadanie dziecka o określonej płci. Gdy marzy nam się córeczka, według tej metody trzeba oprzeć jadłospis na produktach słodkich.  Jeśli marzy nam się syn należy oprzeć dietę na produktach, które zawierają sód i potas.
Metoda Ericssona
Ta niezwykle kontrowersyjna metoda polega na oddzieleniu plemników żeńskich od męskich i dokonać inseminacji, lub zapłodnienia in vitro.  W tym miejscu warto zastanowić się czy można bezkarnie bawić się w Boga i ryzykować zdrowie matki i dziecka.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale