Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

 

6_ChromaStock_11633871_900x300.png

Kobiety w ciąży ciągle nie wiele wiedzą o szczepieniach, które należy wykonać podczas porodu. Warto wiedzieć które z nich są pożądane, a których w okresie ciąży należy unikać. Na co zwrócić uwagę przed przyjęciem szczepionki?
Zanim zaczniesz starać się o dziecko, odwiedź ginekologa. Pomoże on odpowiednio przygotować się do ciąży, a także określić indywidualny kalendarz szczepień. Panująca opinia mówi, że kobiety w ciąży powinny się szczepić tylko gdy jest to konieczne. Bezpieczeństwo szczepienia w czasie ciąży zależy od składu preparatu uodporniającego i ta decyzja zawsze musi być konsultowana z lekarzem.
Planując ciążę, warto zaszczepić się przeciw wirusowemu zapaleniu wątroby typu A i B. Należy zrobić to przynajmniej 6 miesięcy przed podjęciem starań o dziecko. W ciąży, szczególnie w pierwszym trymestrze, nie można stosować szczepionek, które zawierają żywe bakterie lub wirusy.
Szczepionki, zawierające nieaktywne, martwe drobnoustroje lub tylko ich fragmenty, uważa się za bezpieczne, a niektóre wręcz zalecane kobietom w ciąży.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale