Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

ChromaStock_10566336_900x300.png

Podczas snu przyjmujemy różne pozycje. Wszystko zależy od naszych osobistych upodobań. Jak sprawa wygląda w okresie ciąży. Warto zastanowić się czy są jakieś szczególne zalecenia a propos spania w okresie ciąży?
Wiele kobiet zastanawia się czy spanie na brzuchu jest bezpieczne dla dziecka, czy jest mu wygodnie. Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Organizm matki i działający instynkt macierzyński podpowie matce w jakiej pozycji będzie najwygodniej dziecku.  Matki z doświadczeniem, doskonale wiedzą, że maluch za pomocą mocnych kopnięć, jasno i zdecydowanie wyraża opinie na temat ułożenie matki podczas snu. Dlatego jeśli dziecku będzie niewygodnie matka natychmiast to poczuje. W kwestii pozycji najlepiej zaufać swojemu ciału. Musisz się przyzwyczaić, że twoje zapotrzebowanie na sen w czasie ciąży wzrośnie. Wysypianie się warunkuje prawidłowe funkcjonowanie organizmu, redukuje zmęczenie, poprawia odporność i regeneruje siły.

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale