Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

5_ChromaStock_11633871_900x300.png


Poród często kojarzy się z bólem krwią i niepewnością. Myśląc o tym wydarzeniu w ten sposób, łatwo zapomnieć jak wspaniała jest to chwila. Jak wiele odwagi, determinacji i miłości do rodzącego się dziecka,  musi nosić w sobie matka, aby dać możliwość nowemu człowiekowi, na pojawianie się na świecie. Mimo bólu, który jest niestety nieunikniony, większość kobiet wspomina poród jako jeden z najwspanialszych momentów w ich życiu. Czego się spodziewać ? Jak ten strach przezwyciężyć. Strach przed porodem jest zupełnie naturalny. Warto nieustannie powtarzać sobie, że jeśli jesteś zdrowa, masz wsparcie bliskich, to zapewne jesteś przygotowana do tej chwili.  Wiadomo, że nie jesteśmy w stanie przewidzieć wszystkiego, ale w trudnych chwilach myśl o wszystkich pokoleniach kobiet, które rodziły wiele dzieci w gorszych warunkach. Pozytywne nastawienie jest bardzo istotne, nawet jeśli przyjdzie nam mierzyć się z jakimikolwiek trudnościami, dzięki dobremu nastawieniu, można je przezwyciężyć.

 

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale