Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam zajęcia! Pani Agnieszka ma ogromną wiedzę, wie jak ją przekazać, czyli konkretnie i z zaangażowaniem.
Ewelina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Rewelacja! Format zajęć i tematyka bardzo interesująca. Polecam każdej przyszłej mamie.
Patrycja

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Ogrom merytorycznej i praktycznej wiedzy! To moje pierwsze dziecko, ale czuję się świetnie przygotowana.
Małgosia

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Przemiła Pani prowadząca, położna z długim stażem, która na bieżąco odpowiadała na pojawiające się pytania. Polecamy wszystkim przyszłym mamom i tatusiom!
Karolina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

5_ChromaStock_11633871_900x300.png


Poród często kojarzy się z bólem krwią i niepewnością. Myśląc o tym wydarzeniu w ten sposób, łatwo zapomnieć jak wspaniała jest to chwila. Jak wiele odwagi, determinacji i miłości do rodzącego się dziecka,  musi nosić w sobie matka, aby dać możliwość nowemu człowiekowi, na pojawianie się na świecie. Mimo bólu, który jest niestety nieunikniony, większość kobiet wspomina poród jako jeden z najwspanialszych momentów w ich życiu. Czego się spodziewać ? Jak ten strach przezwyciężyć. Strach przed porodem jest zupełnie naturalny. Warto nieustannie powtarzać sobie, że jeśli jesteś zdrowa, masz wsparcie bliskich, to zapewne jesteś przygotowana do tej chwili.  Wiadomo, że nie jesteśmy w stanie przewidzieć wszystkiego, ale w trudnych chwilach myśl o wszystkich pokoleniach kobiet, które rodziły wiele dzieci w gorszych warunkach. Pozytywne nastawienie jest bardzo istotne, nawet jeśli przyjdzie nam mierzyć się z jakimikolwiek trudnościami, dzięki dobremu nastawieniu, można je przezwyciężyć.

 

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale