Magdalena_Hryciuk_250x250px.jpg

Jestem położną od 21 lat, ukończyłam studia licencjackie na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, jestem również masażystką, oraz certyfikowanym instruktorem masażu niemowląt. Ukończyłam również wydział zarządzania w WWSE.
W ciągu kilkudziesięciu lat mojej pracy zawodowej pracowałam na wielu oddziałach m.in. wcześniaków i patologii noworodka, ginekologii, izbie przyjęć, położnictwie, patologii ciąży, a obecnie w przychodni przyszpitalnej oraz Izbie przyjęć Centrum Medycznego "Żelazna" Warszawie oraz jestem naczelną położną i koordynatorem Bajkowej Bezpłatnej Szkoły Rodzenia w Centrum Medycznym Puławska.
Praca z kobietami ciężarnymi jak również młodymi mamami daje mi dużo satysfakcji i zadowolenia. Dzielę się nie tylko wiedzą zdobytą w pracy, ale również doświadczeniami osobistymi, bo sama jest mamą 12 letniego syna Daniela. Masażem oraz fenomenem dotyku zainteresowałam się już podczas nauki w szkole położnych. Teraz przekazuje swoją wiedzę i doświadczenie innym rodzicom. Udzielam również konsultacji laktacyjnych oraz uczę rodziców jak prawidłowo pielęgnować noworodka i niemowlę, aby dodatkowo wspierać jego rozwój psychofizyczny. Pacjentka i jej dziecko są dla mnie najważniejsze. Lubię spędzać czas aktywnie ze swoim dzieckiem oraz poznawać nowych ludzi, służyć im pomocą i doświadczeniem oraz poczytać dobrą książkę i pożeglować. W kręgu moich zainteresowań jest również psychologia prenatalna i dziecięca, różne formy pracy z ciałem i rozwoju osobistego, karmienie naturalne i ekologia.