Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam zajęcia! Pani Agnieszka ma ogromną wiedzę, wie jak ją przekazać, czyli konkretnie i z zaangażowaniem.
Ewelina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Rewelacja! Format zajęć i tematyka bardzo interesująca. Polecam każdej przyszłej mamie.
Patrycja

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Ogrom merytorycznej i praktycznej wiedzy! To moje pierwsze dziecko, ale czuję się świetnie przygotowana.
Małgosia

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Przemiła Pani prowadząca, położna z długim stażem, która na bieżąco odpowiadała na pojawiające się pytania. Polecamy wszystkim przyszłym mamom i tatusiom!
Karolina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szpital im. Świętej Rodziny SPZOZ to dynamicznie rozwijający się nowoczesny, wielodyscyplinarny ośrodek medyczny, poświęcony problemom zdrowia rodziny w zakresie położnictwa i ginekologii, pediatrii
i neonatologii oraz onkologii, rehabilitacji i diagnostyki. Szpital realizuje kompleksowe świadczenia medyczne w zakresie sprawowania opieki nad matkami i ich dziećmi w okresie okołoporodowym, także nad kobietami w ciąży z chorobami nowotworowymi. Jest również jedyną placówką na Mazowszu zapewniającą kompleksową opiekę nad kobietą obejmującą problemy ginekologiczne, choroby piersi oraz choroby związane z okresem dojrzewania i wiekiem po menopauzie. Pracownicy placówki dokładają wszelkich starań, aby powrót do zdrowia przebiegał w przyjaznej atmosferze, z zapewnieniem intymności, godności
i poszanowania praw Pacjenta, ich dzieci i rodzin. W 2007r. placówka wyróżniona została tytułem "Szpital przyjazny dziecku", a w 2009 roku została finalistą rankingu „Bezpieczny Szpital.” Wysoką klasę usług świadczonych przez  Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny potwierdza uzyskany w 2008 roku certyfikat jakości ISO, dostosowany do znowelizowanej normy PN EN ISO 9001:2009. W grudniu 2015 Szpital  otrzymał od Ministra Zdrowia Akredytację – certyfikat jakości usług placówek opieki zdrowotnej na podstawie oceny przeprowadzonej przez Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia. Jesienią 2015 Szpital im. Świętej Rodziny przystąpił do inicjatywy naukowej jaką jest powstanie Uniwersyteckiej Pracowni Badań nad Mlekiem Kobiecym i Laktacją. Od kilku lat Szpital przyjmuje rocznie ok. 5000 porodów, co jest jednym z najwyższych wyników w kraju. Placówka zlokalizowana jest w samym sercu stolicy, przy ul. A. J. Madalińskiego 25, na warszawskim Mokotowie. 

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale