Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szpital im. Świętej Rodziny SPZOZ to dynamicznie rozwijający się nowoczesny, wielodyscyplinarny ośrodek medyczny, poświęcony problemom zdrowia rodziny w zakresie położnictwa i ginekologii, pediatrii
i neonatologii oraz onkologii, rehabilitacji i diagnostyki. Szpital realizuje kompleksowe świadczenia medyczne w zakresie sprawowania opieki nad matkami i ich dziećmi w okresie okołoporodowym, także nad kobietami w ciąży z chorobami nowotworowymi. Jest również jedyną placówką na Mazowszu zapewniającą kompleksową opiekę nad kobietą obejmującą problemy ginekologiczne, choroby piersi oraz choroby związane z okresem dojrzewania i wiekiem po menopauzie. Pracownicy placówki dokładają wszelkich starań, aby powrót do zdrowia przebiegał w przyjaznej atmosferze, z zapewnieniem intymności, godności
i poszanowania praw Pacjenta, ich dzieci i rodzin. W 2007r. placówka wyróżniona została tytułem "Szpital przyjazny dziecku", a w 2009 roku została finalistą rankingu „Bezpieczny Szpital.” Wysoką klasę usług świadczonych przez  Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny potwierdza uzyskany w 2008 roku certyfikat jakości ISO, dostosowany do znowelizowanej normy PN EN ISO 9001:2009. W grudniu 2015 Szpital  otrzymał od Ministra Zdrowia Akredytację – certyfikat jakości usług placówek opieki zdrowotnej na podstawie oceny przeprowadzonej przez Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia. Jesienią 2015 Szpital im. Świętej Rodziny przystąpił do inicjatywy naukowej jaką jest powstanie Uniwersyteckiej Pracowni Badań nad Mlekiem Kobiecym i Laktacją. Od kilku lat Szpital przyjmuje rocznie ok. 5000 porodów, co jest jednym z najwyższych wyników w kraju. Placówka zlokalizowana jest w samym sercu stolicy, przy ul. A. J. Madalińskiego 25, na warszawskim Mokotowie. 

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale