Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Klub Mamoiselle ul.Mistrzowska 15, Warszawa-Bielany

MISJA
Studio Mamoiselle jest miejscem stworzonym z myślą o kobietach w ciąży, które pragną odnaleźć harmonię ciała i umysłu, po to by czerpać jak najwięcej radości i  satysfakcji z bycia MAMĄ. Naszą misją jest być niezastąpionym wsparciem fizycznym i mentalnym każdej KOBIETY, w szczególnie ważnych momentach jej życia: ciąża, poród, połóg oraz powrót do formy po ciąży. Naszym priorytetem jest Twoje zdrowie, witalność, mobilność i elastyczność ciała oraz budowanie spokoju wewnętrznego i wiary w swoje możliwości. 
Wyróżniamy się wysokim profesjonalizmem w prowadzeniu zajęć, kameralną atmosferą, wszechstronną ofertą oraz... ogromem  empatii. 
Nasza OFERTA to:
- zajęcia dla kobiet w ciąży: gimnastyka, fitness, pilates, joga, taniec, bodyball
- zajęcia dla kobiet po ciąży: fittness/gimnastyka dla mam z dziećmi, stretching&zdrowy kręgosłup, zajęcia wzmacniające: shape&flex, autorski program Mama Wraca... do aktywności fizycznej
- autorskie warsztaty: Fizjoterapia w połogu, Dobry Start w Karmieniu Piersią, Trening Porodowy – przygotowanie do porodu siłami natury oraz nauka chustowania, masaż Shantala, warsztaty o tematyce żywienia w/po okresie ciąży oraz niemowląt
- usługi: wsparcie douli - przygotowanie i wparcie w porodzie, fizjoterapia 

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale