Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

 

Zapraszamy na zajęcia CMP Szkoły Rodzenia, które odbywają się w klubie Total Fitness w Wilanowie przy ul. Rzeczypospolitej 14. Dla komfortu uczestniczek klub wyposażony jest w klimatyzowaną salę, w której spotykamy się w poniedziałki oraz czwartki. Ponadto w klubie Total Fitness do dyspozycji uczestniczek kursu znajdują się sauna oraz kącik malucha. Osoby zainteresowane dołączeniem do grona klubowiczów Total Fitness będą miały do dyspozycji 4 strefy do treningu oraz bogaty program zajęć fitness. Szczególnie Panie w ciąży powinny rozważyć wsparcie trenera personalnego, który dobierze odpowiednie i bezpieczne ćwiczenia.

Panie, które szukają propozycji ćwiczeń możliwych do samodzielnego wykonania na sali lub w domu, zachęcamy do przeczytania artykułu: Ćwiczenia w ciąży - stretching przed porodem.

Więcej informacji o klubie na www.totalfitness.com.pl.

 

 

 

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale