Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam zajęcia! Pani Agnieszka ma ogromną wiedzę, wie jak ją przekazać, czyli konkretnie i z zaangażowaniem.
Ewelina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Rewelacja! Format zajęć i tematyka bardzo interesująca. Polecam każdej przyszłej mamie.
Patrycja

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Ogrom merytorycznej i praktycznej wiedzy! To moje pierwsze dziecko, ale czuję się świetnie przygotowana.
Małgosia

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Przemiła Pani prowadząca, położna z długim stażem, która na bieżąco odpowiadała na pojawiające się pytania. Polecamy wszystkim przyszłym mamom i tatusiom!
Karolina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Klub fitness & wellness klasy Premium, z dwupoziomową siłownią, salą fitness, basenem na którym odbywają się zajęcia w wodzie, w tym AQUA DANCE (zajęcia taneczne wodzie), AQUA CYCLING (trening cardio prowadzony na rowerach stacjonarnych w wodzie) oraz AQUA BABY, zajęcia dla dzieci, oswajające ze środowiskiem wodnym maluchy od 3 msc życia. Czekają tu także na Ciebie trzy sauny oraz SPA. Dla klubowiczów dostępny jest serwis ręcznikowy oraz parking podziemny. Siłownię podzielono na strefy treningu funkcjonalnego, aerobowego oraz siłowego. Pr1me Spa zapewni odpoczynek i relaks w kameralnej atmosferze oraz opiekę fizjoterapeutyczną. Skorzystaj także z masaży oraz zabiegów SPA na ciało i twarz. Doskonale przeszkolony, profesjonalny i przyjazny zespół trenerów personalnych oraz instruktorów fitness przygotuje dla Ciebie indywidualną ofertę treningów i zajęć dodatkowych.

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale