Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Klub fitness & wellness klasy Premium, z dwupoziomową siłownią, salą fitness, basenem na którym odbywają się zajęcia w wodzie, w tym AQUA DANCE (zajęcia taneczne wodzie), AQUA CYCLING (trening cardio prowadzony na rowerach stacjonarnych w wodzie) oraz AQUA BABY, zajęcia dla dzieci, oswajające ze środowiskiem wodnym maluchy od 3 msc życia. Czekają tu także na Ciebie trzy sauny oraz SPA. Dla klubowiczów dostępny jest serwis ręcznikowy oraz parking podziemny. Siłownię podzielono na strefy treningu funkcjonalnego, aerobowego oraz siłowego. Pr1me Spa zapewni odpoczynek i relaks w kameralnej atmosferze oraz opiekę fizjoterapeutyczną. Skorzystaj także z masaży oraz zabiegów SPA na ciało i twarz. Doskonale przeszkolony, profesjonalny i przyjazny zespół trenerów personalnych oraz instruktorów fitness przygotuje dla Ciebie indywidualną ofertę treningów i zajęć dodatkowych.

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale