Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam zajęcia! Pani Agnieszka ma ogromną wiedzę, wie jak ją przekazać, czyli konkretnie i z zaangażowaniem.
Ewelina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Rewelacja! Format zajęć i tematyka bardzo interesująca. Polecam każdej przyszłej mamie.
Patrycja

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Ogrom merytorycznej i praktycznej wiedzy! To moje pierwsze dziecko, ale czuję się świetnie przygotowana.
Małgosia

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Przemiła Pani prowadząca, położna z długim stażem, która na bieżąco odpowiadała na pojawiające się pytania. Polecamy wszystkim przyszłym mamom i tatusiom!
Karolina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

 

Klub Total Fitness przy ul. Wolskiej 88, to obowiązkowy punkt na sportowej mapie miasta Warszawa! Nowoczesna siłownia w doskonałej lokalizacji spełni oczekiwania zarówno zaawansowanych, jak i początkujących sportsmenów. Dobre połączenia komunikacyjne i bliskość centrum miasta (bliżej niż klub w dzielnicy Ochota), profesjonalna kadra trenerska oraz najlepsi instruktorzy fitness to tylko niektóre z powodów, dla których musisz nas odwiedzić. Nasza siłownia dysponuje specjalnie przygotowanym strefami do różnego rodzaju ćwiczeń i aktywności fizycznych. Możesz sprawdzić swoją siłę i wytrzymałość w strefie wolnych ciężarów, porozciągać mięśnie lub wybrać dowolne zajęcia fitness, a po wymagającym treningu odprężyć się fińskiej saunie. Jesteśmy zespołem, dla którego sport to pasja oraz styl życia – chętnie podzielimy się z Tobą naszą bogatą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem! Poznaj szeroką ofertę Total Fitness Wola i zrealizuj swój wymarzony cel!

Więcej informacji o klubie na www.totalfitness.com.pl.

 

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale