Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

 

Klub Total Fitness przy ul. Wolskiej 88, to obowiązkowy punkt na sportowej mapie miasta Warszawa! Nowoczesna siłownia w doskonałej lokalizacji spełni oczekiwania zarówno zaawansowanych, jak i początkujących sportsmenów. Dobre połączenia komunikacyjne i bliskość centrum miasta (bliżej niż klub w dzielnicy Ochota), profesjonalna kadra trenerska oraz najlepsi instruktorzy fitness to tylko niektóre z powodów, dla których musisz nas odwiedzić. Nasza siłownia dysponuje specjalnie przygotowanym strefami do różnego rodzaju ćwiczeń i aktywności fizycznych. Możesz sprawdzić swoją siłę i wytrzymałość w strefie wolnych ciężarów, porozciągać mięśnie lub wybrać dowolne zajęcia fitness, a po wymagającym treningu odprężyć się fińskiej saunie. Jesteśmy zespołem, dla którego sport to pasja oraz styl życia – chętnie podzielimy się z Tobą naszą bogatą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem! Poznaj szeroką ofertę Total Fitness Wola i zrealizuj swój wymarzony cel!

Więcej informacji o klubie na www.totalfitness.com.pl.

 

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale