Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

 

Warszawa po stronie praskiej może pochwalić się nowoczesnym klubem Total Fitness Grochów położonym przy ul. Kobielskiej 23. Wszystkich klubowiczów zapraszamy na dowolne zajęcia fitness oraz ćwiczenia z nowoczesnym sprzętem, który oferuje siłownia. Zapewniamy najwyższej klasy maszyny izotoniczne, worki bokserskie oraz ciężary o wadze od 1 do 45 kg – wybór należy do Ciebie! Siłowania na Grochowie to idealne miejsce również dla tych, których interesuje stretching, fitness czy crossfit. W naszym grafiku znajdziesz bogaty program zajęć, które pomogą Ci rozwinąć wybrane partie ciała, wysmuklić sylwetkę i zrzucić zbędne kilogramy. Jeśli zastanawiasz się, które z zajęć, które organizuje nasza siłowania, będą najlepsze dla Ciebie – odwiedź klub Total Fitness na Grochowie i porozmawiaj z naszą kadrą. Dobierzemy odpowiednie ćwiczenia do Twoich indywidualnych potrzeb. Zapraszamy wszystkich mieszkańców okolic typu Praga Południe, Praga Północ, Gocław, którzy kochają zdrowy styl życia. Total Fitness Grochów czeka na Was!

Więcej informacji o klubie na www.totalfitness.com.pl/silownia-grochow/.

 

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale