Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam zajęcia! Pani Agnieszka ma ogromną wiedzę, wie jak ją przekazać, czyli konkretnie i z zaangażowaniem.
Ewelina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Rewelacja! Format zajęć i tematyka bardzo interesująca. Polecam każdej przyszłej mamie.
Patrycja

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Ogrom merytorycznej i praktycznej wiedzy! To moje pierwsze dziecko, ale czuję się świetnie przygotowana.
Małgosia

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Przemiła Pani prowadząca, położna z długim stażem, która na bieżąco odpowiadała na pojawiające się pytania. Polecamy wszystkim przyszłym mamom i tatusiom!
Karolina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

 

Warszawa po stronie praskiej może pochwalić się nowoczesnym klubem Total Fitness Grochów położonym przy ul. Kobielskiej 23. Wszystkich klubowiczów zapraszamy na dowolne zajęcia fitness oraz ćwiczenia z nowoczesnym sprzętem, który oferuje siłownia. Zapewniamy najwyższej klasy maszyny izotoniczne, worki bokserskie oraz ciężary o wadze od 1 do 45 kg – wybór należy do Ciebie! Siłowania na Grochowie to idealne miejsce również dla tych, których interesuje stretching, fitness czy crossfit. W naszym grafiku znajdziesz bogaty program zajęć, które pomogą Ci rozwinąć wybrane partie ciała, wysmuklić sylwetkę i zrzucić zbędne kilogramy. Jeśli zastanawiasz się, które z zajęć, które organizuje nasza siłowania, będą najlepsze dla Ciebie – odwiedź klub Total Fitness na Grochowie i porozmawiaj z naszą kadrą. Dobierzemy odpowiednie ćwiczenia do Twoich indywidualnych potrzeb. Zapraszamy wszystkich mieszkańców okolic typu Praga Południe, Praga Północ, Gocław, którzy kochają zdrowy styl życia. Total Fitness Grochów czeka na Was!

Więcej informacji o klubie na www.totalfitness.com.pl/silownia-grochow/.

 

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale