Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam zajęcia! Pani Agnieszka ma ogromną wiedzę, wie jak ją przekazać, czyli konkretnie i z zaangażowaniem.
Ewelina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Rewelacja! Format zajęć i tematyka bardzo interesująca. Polecam każdej przyszłej mamie.
Patrycja

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Ogrom merytorycznej i praktycznej wiedzy! To moje pierwsze dziecko, ale czuję się świetnie przygotowana.
Małgosia

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Przemiła Pani prowadząca, położna z długim stażem, która na bieżąco odpowiadała na pojawiające się pytania. Polecamy wszystkim przyszłym mamom i tatusiom!
Karolina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

 

Siłownia, która znajduje się na Gocławiu z pewnością przypadnie do gustu osobom, które stawiają na rozbudowę masy mięśniowej i wytrzymałość: oferujemy aż 3000 kg obciążeń w strefie wolnych ciężarów, osobną strefę do treningu funkcjonalnego oraz personalnego. Gocław zaprasza również wszystkich miłośników fitnessu na zajęcia z naszymi najlepszymi instruktorami i trenerami, którzy chętnie doradzą oraz pomogą utrzymać formę i poprawić kondycję. Efekty gwarantowane!
W naszej szerokiej ofercie zajęć fitness każdy, kto uprawia zdrowy styl życia, znajdzie coś dla siebie. Jeśli sport to Twoja pasja, a przy tym szukasz ciekawej i efektywnej formy zajęć fizycznych, zobacz, co oferuje nasza siłownia na Gocławiu lub w innej dzielnicy Warszawy. Ćwicz razem z nami w Total Fitness!

Więcej informacji o klubie na www.totalfitness.com.pl/silownia-goclaw/.

 

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale