Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

 

Misją PR1ME jest promowanie zdrowego i aktywnego stylu życia. Nasze kluby są przyjazne osobom w każdym wieku. Bogata oferta zajęć skierowana jest zarówno dla aktywnych rodziców, dzieci oraz osób starszych. Pracowników PR1ME wyróżnia długoletnie doświadczenie w obsłudze Gości Hotelowych oraz Klubowiczów. Zaangażowanie w wykonywaną pracę i aktywna realizacja wspólnych pasji, to nasze atuty.

 

Przedstawiamy Państwu to czym się zajmujemy:

Zajęcia dla najmłodszych – Aqua BABY. Zajęcia dla niemowląt i dzieci między 3 miesiącem a 3 rokiem życia. Formuła zajęć opiera się na budowaniu pozytywnych odruchów i reakcji dzieci w wodzie. Zajęcia prowadzone są w kameralnych grupach w specjalnie przystosowanym basenie. Poprzez wspólne uczestnictwo wzmacnia się więź między Tobą a Twoim dzieckiem!

Indywidualna nauka pływania to trening, w którym instruktor poświęca 100% czasu na szkolenie techniki i umiejętności. Zajęcia odbywają się w kameralnym basenie. Lekcje pływania przeznaczone są zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

PR1ME SPA jest to miejsce stworzone z myślą o tym, by zapewnić Ci odpoczynek i relaks w kameralnej atmosferze. Oferujemy szeroki wachlarz masaży klasycznych oraz zabiegów SPA na ciało i twarz, a także opiekę fizjoterapeutyczną. Zabiegi są dostosowywane do Twoich potrzeb i wykonywane przez wykwalifikowany zespół masażystów. Podczas nich używamy naturalne kosmetyki najwyższej jakości. To dodatkowe atuty, które zapewnią najwyższy standard podczas Twoich odwiedzin.

Zróżnicowane zajęcia Fitness. Posiadamy wykwalifikowaną oraz stale rozwijającą się kadrę instruktorską. By sprostać Państwa wymaganiom i oczekiwaniom, regularnie urozmaicamy ofertę zajęć aerobiku, wykorzystując najnowsze trendy i koncepcje treningowe.

PR1ME oferuje szeroki wybór zajęć fitness i aqua fitness: od kształtujących sylwetkę, przez wyszczuplające i wytrzymałościowe, aż po zajęcia dla osób dojrzałych mających problemy zdrowotne ze zdrowiem oraz zajęcia relaksujące.

Trening personalny niesie ze sobą wiele korzyści. Jest indywidualnie dopasowany do każdego uczestnika, do jego możliwości, kondycji, stanu zdrowia czy wreszcie samopoczucia. Praktycznie 100% czasu treningu poświęcone jest na osiągnięcie indywidualnych celów treningowych.

Trening medyczny prowadzony przez trenera fizjoterapeutę. Celem treningu jest przede wszystkim likwidacja funkcjonalnych dysfunkcji konkretnej partii ciała, zredukowanie bólu i nauka dobrych nawyków ruchowych.

Wiecej na na stronie: http://pr1me.pl/3/main

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale