Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam zajęcia! Pani Agnieszka ma ogromną wiedzę, wie jak ją przekazać, czyli konkretnie i z zaangażowaniem.
Ewelina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Rewelacja! Format zajęć i tematyka bardzo interesująca. Polecam każdej przyszłej mamie.
Patrycja

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Ogrom merytorycznej i praktycznej wiedzy! To moje pierwsze dziecko, ale czuję się świetnie przygotowana.
Małgosia

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Przemiła Pani prowadząca, położna z długim stażem, która na bieżąco odpowiadała na pojawiające się pytania. Polecamy wszystkim przyszłym mamom i tatusiom!
Karolina

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

 

Misją PR1ME jest promowanie zdrowego i aktywnego stylu życia. Nasze kluby są przyjazne osobom w każdym wieku. Bogata oferta zajęć skierowana jest zarówno dla aktywnych rodziców, dzieci oraz osób starszych. Pracowników PR1ME wyróżnia długoletnie doświadczenie w obsłudze Gości Hotelowych oraz Klubowiczów. Zaangażowanie w wykonywaną pracę i aktywna realizacja wspólnych pasji, to nasze atuty.

 

Przedstawiamy Państwu to czym się zajmujemy:

Zajęcia dla najmłodszych – Aqua BABY. Zajęcia dla niemowląt i dzieci między 3 miesiącem a 3 rokiem życia. Formuła zajęć opiera się na budowaniu pozytywnych odruchów i reakcji dzieci w wodzie. Zajęcia prowadzone są w kameralnych grupach w specjalnie przystosowanym basenie. Poprzez wspólne uczestnictwo wzmacnia się więź między Tobą a Twoim dzieckiem!

Indywidualna nauka pływania to trening, w którym instruktor poświęca 100% czasu na szkolenie techniki i umiejętności. Zajęcia odbywają się w kameralnym basenie. Lekcje pływania przeznaczone są zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

PR1ME SPA jest to miejsce stworzone z myślą o tym, by zapewnić Ci odpoczynek i relaks w kameralnej atmosferze. Oferujemy szeroki wachlarz masaży klasycznych oraz zabiegów SPA na ciało i twarz, a także opiekę fizjoterapeutyczną. Zabiegi są dostosowywane do Twoich potrzeb i wykonywane przez wykwalifikowany zespół masażystów. Podczas nich używamy naturalne kosmetyki najwyższej jakości. To dodatkowe atuty, które zapewnią najwyższy standard podczas Twoich odwiedzin.

Zróżnicowane zajęcia Fitness. Posiadamy wykwalifikowaną oraz stale rozwijającą się kadrę instruktorską. By sprostać Państwa wymaganiom i oczekiwaniom, regularnie urozmaicamy ofertę zajęć aerobiku, wykorzystując najnowsze trendy i koncepcje treningowe.

PR1ME oferuje szeroki wybór zajęć fitness i aqua fitness: od kształtujących sylwetkę, przez wyszczuplające i wytrzymałościowe, aż po zajęcia dla osób dojrzałych mających problemy zdrowotne ze zdrowiem oraz zajęcia relaksujące.

Trening personalny niesie ze sobą wiele korzyści. Jest indywidualnie dopasowany do każdego uczestnika, do jego możliwości, kondycji, stanu zdrowia czy wreszcie samopoczucia. Praktycznie 100% czasu treningu poświęcone jest na osiągnięcie indywidualnych celów treningowych.

Trening medyczny prowadzony przez trenera fizjoterapeutę. Celem treningu jest przede wszystkim likwidacja funkcjonalnych dysfunkcji konkretnej partii ciała, zredukowanie bólu i nauka dobrych nawyków ruchowych.

Wiecej na na stronie: http://pr1me.pl/3/main

Szczepienia przeciwko
COVID-19 w CMP!

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale