O zajęciach

CMP Szkoła rodzenia (wcześniej znana jako Bajkowa Szkoła Rodzenia) została uruchomiona w czerwcu 2014 r. Założycielem i pomysłodawcą projektu jest Centrum Medyczne CMP. Naszym celem jest przygotowanie obojga rodziców do rodzicielstwa poprzez udział w teoretycznych i praktycznych zajęciach prowadzonych przez doświadczone położne.

Zapraszamy kobiety od 25 tyg. ciąży. Kurs w zależności od lokalizacji składa się z cyklu 4 spotkań w miesiącu po 2,5 h (w Piasecznie oraz w Warszawie w Szpitalu im. Świętej Rodziny) lub 5 spotkań po 3 h (dotyczy pozostałych lokalizacji w Warszawie).

Zajęcia odbywają się w godzinach przed i popołudniowych, tak aby każdy mógł wybrać dogodny termin, najlepszy dla siebie. Możesz przyjąć sama lub z osobą towarzyszącą. W naszej szkole rodzenia nie przepadnie Ci żadne spotkanie, jeżeli nie możesz skorzystać z któregoś z nich, poinformuj nas o tym, a nadrobisz zaległości na kolejnym kursie w innej grupie.

Prowadzimy bezpłatne zajęcia dla każdej kobiety w ciąży, przy czym Miasto Stołeczne Warszawa finansuje zajęcia kobietom w ciąży, które spełniają jeden z poniższych warunków:

  • są zameldowanie na pobyt stały lub czasowy na terenie m.st. Warszawy,
  • mają zaświadczenie o pobycie w domu dla matek z małoletnimi dziećmi i kobiet w ciąży lub w ośrodku pomocy społecznej, z którymi Urząd Miasta podpisał właściwą umowę,
  • rozliczają podatek dochodowy od osób fizycznych w urzędzie skarbowym na terenie m.st. Warszawy

 

Bezpłatnie dla każdej kobiety od 25 tyg. ciąży Zapisz się