Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!

CMP Szkoła rodzenia (wcześniej znana jako Bajkowa Szkoła Rodzenia) została uruchomiona w czerwcu 2014 r. Założycielem i pomysłodawcą projektu jest Centrum Medyczne CMP. Naszym celem jest przygotowanie obojga rodziców do rodzicielstwa poprzez udział w teoretycznych i praktycznych zajęciach prowadzonych przez doświadczone położne.

Zapraszamy kobiety od 25 tyg. ciąży. Kurs w zależności od lokalizacji składa się z cyklu 4 spotkań w miesiącu po 2,5 h (w Piasecznie oraz w Warszawie w Szpitalu im. Świętej Rodziny) lub 5 spotkań po 3 h (dotyczy pozostałych lokalizacji w Warszawie).

Zajęcia odbywają się w godzinach przed i popołudniowych, tak aby każdy mógł wybrać dogodny termin, najlepszy dla siebie. Możesz przyjąć sama lub z osobą towarzyszącą. W naszej szkole rodzenia nie przepadnie Ci żadne spotkanie, jeżeli nie możesz skorzystać z któregoś z nich, poinformuj nas o tym, a nadrobisz zaległości na kolejnym kursie w innej grupie.

 

Zajęcia CMP szkoły rodzenia są finansowane przez Miasto Stołeczne Warszawa dla kobiet w ciąży, które spełniają jeden z poniższych warunków:

  • są zameldowanie na pobyt stały lub czasowy na terenie m.st. Warszawy,
  • rozliczają podatek dochodowy od osób fizycznych w Urzędzie Skarbowym na terenie m.st. Warszawy
  • mają zaświadczenie o pobycie w domu dla matek z małoletnimi dziećmi i kobiet w ciąży lub w ośrodku pomocy społecznej, z którymi Urząd Miasta podpisał właściwą umowę.

Jeżeli nie spełnia Pani żadnego z podanych warunków finansowania przez m.st. Warszawa, przed pierwszymi zajęciami w szkole rodzenia zachęcamy do złożenia deklaracji Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ) na położną - w dowolnym oddziale Centrum Medycznego CMP.

 

Twoje korzyści wynikające ze złożenia deklaracji POZ:

- położna poprowadzi edukację przedporodową. Odpowie na dodatkowe pytania dotyczące przygotowania do porodu, przebiegu porodu, opieki nad noworodkiem, karmienia piersią

- w ramach wizyt patronażowych – m.in. oceni rozwój fizyczny oraz psychoruchowy noworodka. Oceni stan skóry, błon śluzowych, pępka, wydaliny, narządów zmysłu, sprawdzi odruchy noworodka. Pokaże jak powinna wyglądać pielęgnacja noworodka. Poinformuje o szczepieniach, badaniach profilaktycznych.

 

Składając deklarację wyboru lekarza rodzinnego oraz pielęgniarki otrzymujesz:

- bezpłatny dostęp do badań diagnostycznych, badań laboratoryjnych

- bezpłatne szczepienia i akcje promocyjne dla pacjentów

- dostęp do ponad 400 lekarzy specjalistów

- możliwość zakupu pakietów medycznych w atrakcyjnych cenach

- wypełniając deklarację w jednej filii CMP, korzystasz z sieci Oddziałów własnych w Warszawie i okolicach.

Więcej szczegółów na stronie: https://cmp.med.pl/zakres-uslug/bezplatna-opieka-medyczna/

 

 

Nowość! Pakiety badań
pocovidowych

Badania laboratoryjne w CMP
- umów się przed wizytą w oddziale