Szkoła Rodzenia

W ostatnich latach uczestnictwo w szkole rodzenia stało się bardzo modne. Ale czy o modę tutaj chodzi? Zastanówmy się, po co udajemy się do szkoły rodzenia i jakie mamy oczekiwania. Jaki jest główny cel uczestnictwa w szkole rodzenia?

Przyszli rodzice powinni razem zastanowić się czego potrzebują, jaką wiedzę pragną zdobyć oraz czego oczekują od prowadzących. Zanim wybiorą konkretną szkołę rodzenia, powinni określić szczegółowe potrzeby i zagadnienia, które chcą omówić na zajęciach. Zapytani, po co przyszliście do szkoły rodzenia, często odpowiadają: Chcemy dowiedzieć się wszystkiego na temat ciąży, porodu, opieki nad dzieckiem i karmienia piersią. Niestety ale nawet szkoła, która realizuje duży plan programowy, nie jest w stanie w 100% przygotować rodziców do macierzyństwa

Bezpłatnie dla każdej kobiety od 25 tyg. ciąży Zapisz się