Bezpłatnie i online

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Wszystkim kobietom, potrzebującym wsparcia, opieki, dobrego słowa – polecam szkołę rodzenia w CMP. Polecam całe serce, które tam wkłada pani Agnieszka cud położna oraz pani Kasia kierowniczka tej szkoły. To kobiety, które dbają o drugiego człowieka, dają mu czas, pewność, przygotowanie do bycia mamą. A pani Kasia to wychodzi z sercem do wszystkich, nawet nie trzeba prosić o plansze czy linki do innych zajęć.
Agata, 21 października 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Polecam szkołę rodzenia Centrum CMP. Zajęcia były bardzo merytoryczne, miałam możliwość poznania Pani Położnej - gorąco polecam oraz zapoznania się z technikami pielęgnacji maluszka. Długoterminowo, najbardziej wartościowe zajęcia były właśnie z Panią Położną z pielęgnacji maluszka, technik karmienia i rodzicielstwa. Bardzo dobra szkoła!
Anna, 14 listopada 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Najlepsze zajęcia ever na żywo. Miła atmosfera, praktyczna wiedza i wiele bonusów od pani Kasi. Dużo ciekawych informacji i fajne materiały po szkole. Polecam! A położna jest najlepszym człowiekiem na świecie.
Ewelina, 27 września 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Zajęcia na żywo cudowne, wysoki poziom przekazywania wiedzy, bardzo podobały mi się informacje od położnej jej sposób przekazywania wiedzy.
Maria, 03 listopad 2022

5 na 5 użytkowników poleca nas!

Szkoła Rodzenia CMP Online to:

• dedykowana położna i konsultantka
• 15 godzin szkolenia
• bez wychodzenia z domu
• materiały szkoleniowe
• rehabilitacja uroginekologiczna
• rabaty i zniżki!

5 na 5 użytkowników poleca nas!
UWAGA! Proszę przeczytać poniższą informację przed wysłaniem formularza.

Zajęcia Szkoły Rodzenia CMP są w pełni finansowane przez Miasto Stołeczne Warszawa, jeśli:
  • jest Pani zameldowana na pobyt stały lub czasowy na terenie m.st. Warszawy,
  • rozlicza Pani podatek dochodowy od osób fizycznych w Urzędzie Skarbowym na terenie m.st. Warszawy,
  • lub dla Pań posiadających zaświadczenie o pobycie w domu dla matek z małoletnimi dziećmi i kobiet w ciąży lub w ośrodku pomocy społecznej, z którymi Urząd Miasta podpisał właściwą umowę.

Szkoła Rodzenia CMP jest również bezpłatna dla Rodziców, którzy korzystają z opieki medycznej CMP (pakiet „Ciąża” lub moduł „Ciąża”).

Rodzice, którzy nie spełniają żadnego z powyższych warunków, mogą wziąć udział w zajęciach Szkoły Rodzenia CMP w specjalnej promocyjnej cenie! W tym celu prosimy skorzystać z opcji "KUP TERAZ" na liście terminów rozpoczęcia kursów.
Miejsce: - Data rozpoczęcia: Godziny kursu: Dni kursu:

Warunkiem otrzymania refundacji jest przesłanie dodatkowo na adres email: szkolarodzenia@cmp.med.pl prawidłowo wypełnionego formularza uczestnictwa w programie edukacji przedporodowej „Szkoła rodzenia”, który znajduje się do pobrania tutaj:

Pobierz Formularz Uczestnictwa