Co zabrać do szpitala w dniu porodu?

Karta wyprawkowa to dla niektórych ściągawka, lista zakupowa - do zrobienia przed porodem i wyjazdem do szpitala. Jak byśmy jej nie nazwali, jest to jeden z ważniejszych elementów przygotowania przyszłej mamy do narodzin dziecka. Zawiera wykaz  potrzebnych dokumentów oraz wyników badań, które należy zabrać ze sobą jadąc do szpitala. Podpowiada kobiecie w ciąży jakie niezbędne rzeczy powinna kupić i spakować do torby - zarówno dla siebie, dziecka, jak i dla osoby towarzyszącej.

 

Dlatego wraz z zespołem Położnych ze Szkoły Rodzenia CMP przygotowaliśmy nową kartę wyprawkową, z aktualnym wykazem dokumentów wymaganych przy przyjęciu do szpitala oraz listą podstawowych rzeczy potrzebnych w czasie pobytu na oddziale noworodkowym.

 

Sprawdź co zabrać do szpitala klikając w zdjęcie.